Palaute

Palaute sivustolle koulutus.fi


Kommentti Arvostelut
Sähköpostiosoite (vapaaehtoinen)

Sisältö

Ulkonäkö

Helppokäyttöisyys

Kokonaisuus

muutosta tiedossa

muutosta tiedossa
Moro! Etsimme muutoksen hallinnan kurssia pienelle esimiesporukalle täällä Lapissa? oisko mitään kouluttajaa joka järjestäisi täällä kurssia? Kiitos kovasti jo etukäteen.
Johan S.
14.12.2009 14:05
Johan S.
1

RE: muutosta tiedossa
Hei Johan S.!
Muutosjohtamisen koulutuksia löydät etusivun hakukoneesta valitsemalla kategoriaksi Johtamisen alakategorian Muutosjohtaminen. Tällä hetkellä (12/2009)räätälöityjä muutosjohtamisen kursseja Suomen laajuudella järjestävät Yritysvalmennus ja Koulutuspalvelu Vaikutus. Koulutusten sivuilta löytyy lisätietoja kurssista ja järjestäjistä!

Onnea matkaan !

Ystävällisin terveisin, Koulutusneuvojat
Koulutusneuvoja
14.12.2009 15:24
Koulutusneuvoja
1

RE: muutosta tiedossa
Hei!

Järjestämme esimies-ja johtamisvalmennusta mukaanlukien muutoksenhallinnan. Benmerin valmennusvaihtoehdot ovat yksilöllisiä, tehokkaita ja edullisia. Toteutusvaihtoehtoinamme on normivalmennuksen lisäksi myös yksilö- ja miniryhmävalmennus 2 osallistujasta alken.

Toteutus onnistuu hyvin paikkakunnallanne Lapissa.

Ottaisitko yhteyttä niin jutellaan tarkemmin.

Ystävällisin terveisin

Jari Collin

Benmer kehittämisyhtiö
www.benmer.fi
Jari Collin
23.1.2010 10:23
Jari Collin
3

Oletko kiinnostunut tästä keskustelusta: muutosta tiedossa? Rekisteröimällä sähköpostiosoitteesi saat jatkossa viestin suoraan sähköpostiisi joka kerta kun keskusteluun tulee uusia lisäyksiä.


Löydä koulutuksia aiheesta

Kuukauden kysymys
Oletko töissä oikealla alalla?
Ehdottomasti!
Ehkä, ehkä en.
En todellakaan.

Vastaa nähdäksesi tulokset
Lähetä vinkki

Kenelle:  
Keneltä:  

Löydä alkavat kurssit
«syyskuu 2010»
matiketopelasu
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910
    Kursseja tarjolla
Kalenterin avulla löydät alkavat kurssit!

Klikkaa päivämäärää tai vaihda kuukautta, niin pääset näkemään, mitkä kurssit alkavat kyseisenä päivänä.