Valitse sivuston käyttötapa: Mobiili

Koulutus.fi:n yhteystiedot

Ota yhteyttä 

Kysyttävää koulutussivustostamme? 

Yritystiedot

Studentum Oy
Jaakonkatu 5
00100 Helsinki

Y-tunnus: 234 2228-1
Sähköposti: info@koulutus.fi
Puhelin: +358 (0)9 6150 0388

Huom: Ota meihin yhteyttä, jos sinulla on kysyttävää esimerkiksi koulutussivustomme toiminnasta tai palvelussamme näkymisestä. Voit myös kysyä meiltä apua yleisesti koulutuksen etsimiseen.

Emme kuitenkaan itse järjestä koulutuksia, joten jos kysymyksesi liittyy johonkin tiettyyn koulutukseen – esim. sisältöön tai alkamisaikaan – niin asiaa kannattaa tiedustella suoraan kouluttajalta.

Löydät kouluttajan yhteystiedot kunkin koulutusesittelysivun alalaidasta.

Asiakasvastaavat

    Max Lundberg

Max Lundberg
Maajohtaja
max.lundberg@koulutus.fi
+358 400 805 711

     Antti Röyttä

Antti Röyttä
Avainasiakasvastaava
antti.roytta@koulutus.fi
+358 40 162 8606

     Katja Onkamo

Katja Onkamo
Asiakasvastaava
katja.onkamo@koulutus.fi
+358 40 839 0819

Sini Jääskeläinen

Sini Jääskeläinen
Asiakasvastaava
sini.jaaskelainen@koulutus.fi
+358 40 532 6613

Mikkö Lötjönen

Mikko Lötjönen
Asiakasvastaava
mikko.lotjonen@koulutus.fi
+358 50 364 9133

Viestintä & Tuotanto


Maija Etokari

Maija Etokari
Viestintäpäällikkö
maija.etokari@koulutus.fi
+358 400 606 166

Vilma-Riina Koppanen

Vilma-Riina Koppanen
Tiedottaja
vilma.koppanen@koulutus.fi
+358 50 300 9200

Emma Niemi

Emma Niemi
Tiedottaja
emma.niemi@koulutus.fi
+358 400 606 170

Aino-Liisa Tuomisalo

Aino Tuomisalo
Tiedottaja
ainoliisa.tuomisalo@koulutus.fi
+358 50 304 0411

Linda Leinonen

Linda Leinonen
Tiedottajaharjoittelija
linda.leinonen@koulutus.fi
+358 400 606 166

Aurea Kling

Aurea Kling
Tiedottajaharjoittelija
aurea.kling@koulutus.fi
+358 400 606 166

Viimeksi päivitetty: 11 joulu 2018

Etsitkö koulutusta?

Koulutus.fi:n ilmaisen tarjouspyyntöpalvelun kautta saat apua koulutusten etsintään.

Täytä lomake tästä

Tarjouspyyntöpalvelu

Tilaa uutiskirjeemme
Tilaa uutiskirje työelämän koulutuksista.
joulukuu 2018
ma
ti
ke
to
pe
la
su
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6