Valitse sivuston käyttötapa: Mobiili

Koulutus.fi:n yhteystiedot

Kysyttävää koulutussivustostamme? Ota yhteyttä


Yritystiedot

Studentum Oy
Fredrikinkatu 34 A 10
00100 Helsinki

Y-tunnus: 234 2228-1
Sähköposti: info@koulutus.fi
Puhelin: +358 (0)9 6150 0388
Puhelin: +358 (0)9 6150 0388


Huom:
Ota meihin yhteyttä, jos sinulla on kysyttävää esimerkiksi koulutussivustomme toiminnasta tai palvelussamme näkymisestä. Voit myös kysyä meiltä apua yleisesti koulutuksen etsimiseen. Emme kuitenkaan itse järjestä koulutuksia, joten jos kysymyksesi liittyy johonkin tiettyyn koulutukseen – esim. sisältöön tai alkamisaikaan – niin asiaa kannattaa tiedustella suoraan kouluttajalta.

Löydät kouluttajan yhteystiedot kunkin koulutusesittelysivun alalaidasta.

Asiakasvastaavat

Max Lundberg

Max Lundberg
Maajohtaja 
max.lundberg@koulutus.fi
+358 40 080 57 11

Antti Röyttä

Antti Röyttä
Avainasiakasvastaava
antti.roytta@koulutus.fi
+358 40 162 86 06

Sini Jääskeläinen

Sini Jääskeläinen
Asiakasvastaava
sini.jaaskelainen@koulutus.fi
+358 40 532 66 13

Janne Pöyhönen

Janne Pöyhönen
Asiakasvastaava
janne.poyhonen@koulutus.fi
+358 41 433 04 41

Katja Onkamo

Katja Onkamo
Asiakasvastaava
katja.onkamo@koulutus.fi
+358 40 839 0819

Arya Karim

Arya Karim
Asiakasvastaava
arya.karim@koulutus.fi
+358 40 487 4742



Viestintä & Tuotanto

Maija Etokari

Maija Etokari
Viestintäpäällikkö
maija.etokari@koulutus.fi
+358 400 606 166

Anssi Mäkelä

Anssi Mäkelä
Tiedottaja
anssi.makela@koulutus.fi
+358 400 606 288

Vilma Koppanen

Vilma-Riina Koppanen
Tiedottaja
vilma.koppanen@koulutus.fi
+358 50 300 9200 

Emma Niemi

Emma Niemi
Tiedottaja
emma.niemi@koulutus.fi
+358 400 606 170

Kristina Wiik

Kristina Wiik
Tiedottajaharjoittelija
kristina.wiik@koulutus.fi
+358 400 606 166

Aino-Liisa Tuomisalo

Aino Tuomisalo
Tiedottajaharjoittelija
ainoliisa.tuomisalo@koulutus.fi
+358 400 606 166
Viimeksi päivitetty: 19 huhti 2018