Koulutus.fi:n yhteystiedot

Kysyttävää hakupalvelustamme? Ota yhteyttä

Yritystiedot

Studentum Oy
Fredrikinkatu 34 A 10
00100 Helsinki
Y-tunnus: 234 2228-1
Sähköposti: info@Koulutus.fi
Näytä puhelinnumero

Huom: Ota meihin yhteyttä, jos sinulla on kysyttävää esim. koulutushakupalvelumme toiminnasta tai palvelussamme näkymisestä. Voit myös kysyä meiltä apua yleisesti koulutuksen etsimiseen. Emme kuitenkaan itse järjestä koulutuksia, joten jos kysymyksesi liittyy johonkin tiettyyn koulutukseen – esim. sisältöön tai alkamisaikaan – niin asiaa kannattaa tiedustella suoraan kouluttajalta.

Löydät kouluttajan yhteystiedot kunkin koulutusesittelysivun alalaidasta.

Asiakasvastaavat

Max Lundberg
Max Lundberg
Maajohtaja 
max.lundberg@koulutus.fi
+358 40 080 57 11

Antti Röyttä
Antti Röyttä
Avainasiakasvastaava
antti.roytta@koulutus.fi
+358 40 162 86 06

Tajzan Sharif
Tajzan Sharif
Asiakasvastaava
tajzan.sharif@koulutus.fi
+358 40 088 56 94

Sini Jääskeläinen
Sini Jääskeläinen
Asiakasvastaava
sini.jaaskelainen@koulutus.fi
+358 40 532 66 13

Janne Pöyhönen
Janne Pöyhönen
Asiakasvastaava
janne.poyhonen@koulutus.fi
+358 41 433 04 41

Katja Onkamo
Katja Onkamo
Asiakasvastaava
katja.onkamo@koulutus.fi
+358 40 839 0819

Tuotanto & Viestintä

Maija Etokari
Maija Etokari
Viestintäpäällikkö
maija.etokari@koulutus.fi
+358 400 606 166


Jyri Ojala
Tiedottaja
jyri.ojala@koulutus.fi
+358 400 606 170

Anssi Mäkelä
Anssi Mäkelä
Tiedottaja
anssi.makela@koulutus.fi
+358 400 606 288

Vilma-Riina Koppanen
Vilma-Riina Koppanen
Tiedottaja
vilma.koppanen@koulutus.fi
+358 50 300 9200 

Emma Niemi
Emma Niemi
Tiedottajaharjoittelija
emma.niemi@koulutus.fi
+358 400 606 166 

Emma Vuorenmaa
Emma Vuorenmaa
Tiedottajaharjoittelija
emma.vuorenmaa@koulutus.fi
+358 400 606 166