Valitse sivuston käyttötapa: Mobiili

Ota yhteyttä

Etsitkö koulutusta? Olemme keränneet yhteen täydennys- ja lisäkoulutuksia, jotta voisit löytää helposti seuraavan koulutuksesi.

Etsin koulutusta

Oletko koulutusalan toimija ja haluat kuulla lisää palveluistamme? Klikkaa tästä ja lue lisää toiminnastamme.

Olen kouluttaja

:+358 (0)9 6150 0388      : info@koulutus.fi

Ota meihin yhteyttä, mikäli sinulla on kysyttävää esimerkiksi koulutussivustomme toiminnasta tai palvelussamme näkymisestä.




Osoite

Studentum Oy
Jaakonkatu 5
00100 Helsinki

Muut yritystiedot

Y-tunnus: 234 2228-1
Sähköposti: info@koulutus.fi
Puhelin: +358 (0)9 6150 0388

Emme itse järjestä koulutuksia, mutta voit kysyä meiltä apua yleisesti koulutuksien etsimiseen. Voit myös jättää meille tiedot etsimästäsi koulutuksesta ja pyydämme kouluttajilta tarjouksia puolestasi.

Jos kysymyksesi liittyy johonkin tiettyyn koulutukseen, esimerkiksi kurssisisältöön tai alkamisaikaan, kannattaa asiaa tiedustella suoraan kouluttajalta. Löydät kouluttajan yhteystiedot kunkin koulutusesittelysivun alalaidasta.


Asiakasvastaavat

    Max Lundberg

Max Lundberg
Maajohtaja
max.lundberg@koulutus.fi
+358 400 805 711

     Antti Röyttä

Antti Röyttä
Avainasiakasvastaava
antti.roytta@koulutus.fi
+358 40 162 8606

     Sini JääskeläinenSini Jääskeläinen
Asiakasvastaava
sini.jaaskelainen@koulutus.fi
+358 40 532 6613

(Opintovapaalla)

Mikko Lötjönen

Mikko Lötjönen
Asiakasvastaava
mikko.lotjonen@koulutus.fi
+358 50 364 9133

Laura Borseti

Laura Borseti
Asiakasvastaava
laura.borseti@koulutus.fi
+358 50 575 4545

Maarit Mourujärvi

Maarit Mourujärvi
Asiakasvastaava
maarit.mourujarvi@koulutus.fi
+358 44 273 2621

Viestintä & Tuotanto

Maija Etokari

Maija Etokari
Viestintäpäällikkö
maija.etokari@koulutus.fi
+358 400 606 166

Vilma-Riina Koppanen

Vilma-Riina Koppanen
Tiedottaja
vilma.koppanen@koulutus.fi
+358 50 300 9200

Emma NiemiEmma Niemi
Tiedottaja
emma.niemi@koulutus.fi
+358 400 606 170

Aino-Liisa Tuomisalo

Aino-Liisa Tuomisalo
Tiedottaja
ainoliisa.tuomisalo@koulutus.fi
+358 50 304 0411

Linda Leinonen

Linda Leinonen
Tiedottaja
linda.leinonen@koulutus.fi
+358 40 751 4156

Viimeksi päivitetty: 06 elo 2019