Valitse sivuston käyttötapa: Mobiili

Etsitkö etäkoulutusta? Kokosimme verkko- ja etäkoulutukset     Etäopiskelu-osioon

Ota yhteyttä

Etsitkö koulutusta? Olemme keränneet yhteen täydennys- ja lisäkoulutuksia, jotta voisit löytää helposti seuraavan koulutuksesi.

Etsin koulutusta

Oletko koulutusalan toimija ja haluat kuulla lisää palveluistamme? Klikkaa tästä ja lue lisää toiminnastamme.

Olen kouluttaja

:+358 (0)9 6150 0388      : info@koulutus.fi

Emme itse järjestä koulutuksia, mutta voit kysyä meiltä apua koulutuksien etsimiseen. Voit jättää meille tiedot etsimästäsi koulutuksesta ja pyydämme kouluttajilta tarjouksia puolestasi. Jos kysymyksesi liittyy tiettyyn koulutukseen, kannattaa asiaa tiedustella suoraan kouluttajalta. Löydät yhteystiedot kunkin koulutusesittelysivun alalaidasta.


Osoite

Studentum Oy
Jaakonkatu 5
00100 Helsinki

Muut yritystiedot

Y-tunnus: 2342228-1
Sähköposti: info@koulutus.fi
Puhelin: +358 (0)9 6150 0388


Asiakasvastaavat

Max Lundberg

Max Lundberg
Country manager
max.lundberg@koulutus.fi
+358 400 805 711

Antti Röyttä

Antti Röyttä
Key account manager
antti.roytta@koulutus.fi
+358 40 162 8606

Mikko Lötjönen

Mikko Lötjönen
Account manager
mikko.lotjonen@koulutus.fi
+358 50 364 9133

Laura Borseti

Laura Borseti
Account manager
laura.borseti@koulutus.fi
+358 50 575 4545

Maarit Mourujärvi

Maarit Mourujärvi
Account manager
maarit.mourujarvi@koulutus.fi
+358 44 273 2621

Viestintä & Markkinointi

Vilma-Riina Koppanen

Vilma-Riina Koppanen
Marketing Manager
vilma.koppanen@koulutus.fi
+358 50 300 9200

Emma NiemiEmma Niemi
Communications Manager
emma.niemi@koulutus.fi
+358 400 606 170

Aino-Liisa Tuomisalo

Aino-Liisa Tuomisalo
Digital Content Editor
ainoliisa.tuomisalo@koulutus.fi
+358 50 304 0411

Linda Leinonen

Linda Leinonen
Digital Content Editor
linda.leinonen@koulutus.fi
+358 40 751 4156

Petra Salonen

Petra Salonen
Digital Marketing Intern
petra.salonen@koulutus.fi

Anri Lahdensuu

Anri Lahdensuu
Communications Intern
anri.lahdensuu@koulutus.fi

Iina Linna

Iina Linna
Communications Intern
iina.linna@koulutus.fi

Viimeksi päivitetty: 14 huhti 2020