Adoben parhaat työtavat

Mitä sitä ostamaan liikaa. Hankitte oikeaa Adobe-osaamista sen, mitä tarvitsette.
Adoben parhaiden työtapojen etäkoulutus mahdollistaa joustavan toteutuksen ja työhön kohdennetun osaamisen.
Toteutuksessa otetaan huomioon jokaisen osallistujan työtehtävät ja siihen liittyvä osaamisen tarve. Opetellaan etänä, mitä osallistujat työssään tarvitsevat yksityistunti tai ryhmäkoulutus kerrallaan.
Etäkoulutukset on helppo sovittaa kalenteriin. Ylimääräistä "siirtymäaikaa" ei tarvita. Yksittäisen etäkoulutuksen kesto on 1-3 tuntia.
Yrityskoulutus (ryhmä)
Omaksutte yhteiset tavat toimia ja ohjelmistojen uudet ominaisuudet räätälöidyissä yrityskoulutuksissa. Opetus toteutetaan etänä, jolloin osallistuminen on näppärää ja toteutukset sovitaan kalenteriin sopiviin ajankohtiin.
Yksityistunnit (sinä)
Opit sinulle tärkeät ohjelmat ja niiden työtavat. Saat yksityistunneilla juuri sitä osaamista, jota työssäsi tarvitset. Yksityistunteja voi varata kulloisenkin tarpeen mukaan joustavasti.
Yrityskoulutus+yksityistunnit=tehokasta omaksumista (tiimi)
Kun yrityskoulutus ja yksityistunnit lasketaan yhteen, on lopputulos paljon enemmän kuin osiensa kustannukset. Aikaa säästyy ja sisältö on juuri sitä, mitä osaamista työssä tarvitaan.
Näin jokainen koulutukseen sijoitettu euro tuottaa osaamista päivittäiseen työhön.
Kiinnostuitko koulutuksesta?
Jos haluat lisätietoa aiheesta Adoben parhaat työtavat, klikkaa alta ja täytä yhteydenottolomake. Kysymyksesi lähetetään suoraan koulutuksen järjestäjälle.Seuraavat toteutukset
Kohderyhmä
Tekijät ja tiimit, jotka hakevat joustavaa, henkilökohtaiset työtavat huomioivaa viestinnän koulutusta.
Koulutuspaikka
Asiatalon etäkoulutukset toteutetaan Zoom videoneuvotteluohjelmassa.
Asiakas voi halutessaan toimia etäkoulutuksen järjestäjänä, jolloin voidaan käyttää mitä tahansa etäkoulutukseen soveltuvaa alustaa.
Kouluttaja
Janne Nummela
Jannella on graafisen viestinnän tekijänä kokemusta vuodesta 1996, alan ohjelmistoja hän on kouluttanut vuodesta 2000 lähtien.
Jannen etäkoulutusten laadun takaa kouluttajakokemus vuodesta 2006 alkaen. Kokemusta on kertynyt sekä online-toteutuksista että valmiista verkkokoulutuksista.
Monipuolinen kouluttajakokemus takaa, että Janne osaa sekä vastata tilaajan tarpeisiin että mukautua osallistujien vaihtelevaan osaamistasoon.
Koulutusten suunnittelussa ja toteutuksessa Janne tekee yhteistyötä muiden visuaalisen viestinnän ammattilaisten kanssa.
Kustannukset
Adoben parhaiden työtapojen etäkoulutuksessa kokonaisuus suunnitellaan budjetin ja osallistujien henkilökohtaisen osaamistarpeen mukaan.
Toteutuksessa käytetään mm. näitä etäkoulutuksen toeutustapoja.
Ryhmäkoulutus (alkaen hinta)
- 620 euroa / 2 tuntia (alv 0%)*
- 740 euroa / 3 tuntia (alv 0%)*
*Hinta sisältää tallenteiden katseluoikeuden 3 kk.
Yksityistunti
- 105 euroa / tunti (alv 0%)**
- Kaverilisä 25 euroa (alv 0%)**
**Yksityistunnin tallenteen voi hankkia tuntikohtaisella korvauksella.
Asiatalo sosiaalisessa mediassa
Ota yhteyttä
Asiatalo on etäkoulutustalo Asiatalon koulutuksiin voit osallistua missä ikinä oletkin. Riittää kun käytössäsi on hyvä internet-yhteys ja koulutuksessa käytettävä ohjelma. Avoimet etäkoulutukset Asiatalolla on laaja tarjonta Adoben parhaita ammattiohjelmien koulutuksia avoimina etäkoulutuksena. Yrityskoulutukset Teille kohdennettu etäopetus on täsmällinen ja aikataulutehokas...
Lue lisää kouluttajasta Asiatalo ja katso koulutustarjonta täältä