🎓 MBA-stipendin hakuaika on auki 16.6. saakka. Lue lisää ja hae »

Ota yhteyttä

Haluatko ottaa meihin yhteyttä? Alta löydät yhteystietomme. 

Sähköposti:
info@koulutus.fi

Oletko koulutusalan toimija ja haluat
kuulla lisää palveluistamme?
Siirry kouluttajaosioon »

Osoite:
Keystone Education Group Oy
Jaakonkatu 5
00100 Helsinki

Y-tunnus: 2342228-1


Ennen kuin lähetät meille viestin

Emme itse järjestä koulutuksia, mutta voit kysyä meiltä apua koulutuksien etsimiseen. Jos kysymyksesi liittyy tiettyyn koulutukseen, kannattaa asiaa tiedustella suoraan koulutuksen järjestävältä koulutusorganisaatiolta. Löydät heidän yhteystietonsa kunkin koulutusesittelysivun alalaidasta.


Myynti

Max Lundberg

Max Lundberg
Managing Director
max.lundberg@koulutus.fi
+358 400 805 711

Antti Röyttä

Antti Röyttä
Sales Manager – studentum.fi
antti.roytta@koulutus.fi
+358 40 162 8606

Mikko Lötjönen

Mikko Lötjönen
Sales Manager – koulutus.fi
mikko.lotjonen@koulutus.fi
+358 50 364 9133

Laura Borseti

Laura Borseti
Key Account Manager 

Eeva Numminen

Eeva Numminen
Key Account Manager

Heidi Leidenius

Heidi Leidenius
Project Manager
heidi.leidenius@koulutus.fi
+358 400 545 868


Viestintä ja markkinointi

Emma Niemi

Emma Niemi
Communications Manager
emma.niemi@koulutus.fi
+358 400 606 170

Krista Kalaja

Krista Kalaja
Digital Content Specialist
krista.kalaja@koulutus.fi
+358 40 125 8441

Linda Leinonen

Linda Leinonen
Digital Content Specialist
linda.leinonen@koulutus.fi
+358 40 751 4156

Linda Pilvinen

Linda Pilvinen
Digital Marketing Specialist
linda.pilvinen@koulutus.fi
+358 50 573 0631

Salla-Sofia Lahti

Salla-Sofia Lahti
Digital Marketing Specialist
salla.sofia.lahti@koulutus.fi
+358 400 963 066



Mainokset